Font Size

Cpanel

Konkurs Klubu Ośmiu Wspaniałych

11.03.2019r. odbyły się lokalne eliminacje konkursu Klubu Ośmiu Wspaniałych. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Klaczyńska z klasy IIIa oraz Kacper Cieślik z klasy IIIc.

Lauretką konkursu została uczennica Amelia Klaczyńska, która będzie reprezentowała naszą gminę w etapie ogólnopolskim w Warszawie.

Gratulacje!

Jesteś tutaj: Home Konkurs Klubu

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information