Font Size

Cpanel

RUSZA REKRUTACJA !!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kępnie informuje Rodziców, że zapisy dzieci do klas I obywać się będą drogą elektroniczną.

Aby dokonać zapisu dziecka należy kliknąć w poniższy link:

ZOBACZ

Szczegółowe informacje oraz link do zapisu dziecka dostępne są w zakładce REKRUTACJA po prawej stronie.

Jesteś tutaj: Home rekrutacja 2019

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information