Font Size

Cpanel

 2.10.2018r. Odbyły się Miejsko-Gminne Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Krążkowach. Szkołę naszą reprezentowały sztafety w kategoriach dziewcząt i chłopców - Młodzieży Szkolnej, obie sztafety zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.

Składy zwycięskich drużyn:
dziewczęta
Klaudia Otorowska 3b
Aleksandra Gugała 3b
Alicja Pietrzak 3a
Zofia Karolak 3a
Angelika Kuchciak 8b
Gabriela Mikoś 8a
Natalia Goj 8a
Amelia Froń 3d
Marta Korczak 3a
Monika Sawicka 3a
opiekun-Violetta Szymańska
chłopcy
Płużka Daniel 8b
Gandecki Kacper 8a
Zimoch Igor 8a
Hanas Julian 3d
Drzazga Bogusz 3c
Wróbel Dawid 3d
Kowalek Wiktor 3a
Gasztych Dominik 3b
Cieplik Andrzej 3b
Markowski Miłosz 3b
Wardęga Adrian 3d
opiekun-Franciszek Klupś

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Jesteś tutaj: Home Sztafetowe Biegi Przełajowe

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information