Nowy rok szkolny rozpoczynamy w środę 1 września według planu:

• uczniowie klas I i V spotykają się na sali gimnastycznej o godzinie 9.00, a następnie z wychowawcami przejdą do swoich sal
  • uczniowie klas II i III spotykają się z wychowawcą o godzinie 9.00 w wyznaczonej sali
  • uczniowie klas IV spotykają się na sali gimnastycznej o godzinie 10.00 a następnie z wychowawcami przejdą do swoich sal
  • klasa VII i VIII spotyka się z wychowawcą o godzinie 9.30 w wyznaczonej sali;

Przydział sal lekcyjnych dla poszczególnych klas:

klasa I a      sala nr 10

klasa I b      sala nr 11

klasa II a     sala nr 8

klasa II b     sala nr 108

klasa III a    sala nr 202

klasa III b    sala nr 03

klasa III c    sala nr 9

klasa IV a    sala nr 107

klasa IV b    sala nr 201

klasa V a     sala nr 102

klasa V b     sala nr 111

klasa VII     sala 105

klasa VIII    sala 204

UWAGA: Tego dnia klasy IV – VIII otrzymają zestaw podręczników. W związku z tym prosimy o zabranie plecaków i  długopisów!

ŚWIETLICA – INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW  KLAS I – III

W środę (1 września)  wszyscy uczniowie klas I -III otrzymają od wychowawców klas Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy  na rok szkolny 2021/2022. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku i wrzucenie do pudełka z napisem: ŚWIETLICA – WNIOSKI, znajdującym się na stoliku przy sekretariacie. Termin składania wniosków: do 3 września (piątek).

W razie potrzeby Kartę zgłoszenia do świetlicy można pobrać i wydrukować ze strony szkoły, od nauczycieli w świetlicy lub w sekretariacie.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH.

Uczniowie klas pierwszych proszeni są o dostarczenie do wychowawców, zdjęć ( dwie sztuki) na legitymację szkolną. Dodatkowo prosimy, aby zdjęcia były podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia.

ZAPRASZAMY!!!