Teatr Piasku w hali widowiskowo - sportowej

1 czerwca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kępnie odbędzie się niesamowite wydarzenie. Z okazji Dnia Dziecka odwiedzi Nas teatr piasku. To coś czego w naszej okolicy jeszcze nie było ! Niesamowita interpretacja uwielbianej przez wszystkie dzieci i dorosłych książki pt. „Mały Książę”. Zwyciężczyni „Mam Talent" Tetiana Galitsyna, która wraz z grupą artystów i  najszybszym malarzem na świecie VLODYRem, przygotowała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg.  Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną z animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw. speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna.

Genialna opowieść dla całej rodziny, nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

Zapraszamy na wspólne, radosne chwile z „Małym Księciem” ! Przy zakupie biletów dla szkół, przedsiębiorstw, jednostek organizacyjnych i budżetowych, grup zorganizowanych (powyżej 15 osób) obowiązuje specjalna cena – jedyne 50 zł od osoby.

Jesteś tutaj: Home Teatr piasku