Font Size

Cpanel

 Rekrutacja trwa!  

W związku z dużym zainteresowaniem Państwa informujemy, że (zgodnie z Rozporządzeniem nr 18/2019 Burmistrza Miasta i Gminy Kępno z dnia 29 stycznia 2019 r.)   do 25 marca nadal istnieje możliwość zapisu dzieci do klas wyższych niż klasy I (do których rekrutacja została zakończona). Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do obejrzenia szkoły w wybranym przez siebie dniu - szkoła czynna jest do godz. 16.00.

 

Jesteś tutaj: Home Rekrutacja trwa

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information