W Noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo, dzieląc z nami ziemskie życie. Człowiek jest wielki nie przez
to, kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, aby świętowaniu w gronie najbliższych towarzyszyła wdzięczność i radość z tego, czym możecie obdarowywać innych i czym możecie zostać obdarowani. Niech wśród tych prezentów będą przede wszystkim  uśmiech, rozmowa, pokój, życzliwość
i wiara w człowieka.  Życzymy, aby ten czas przyniósł Wam wiele pozytywnych emocji i refleksji, którymi będziemy mogli się ze sobą podzielić w kolejnym, 2019 roku.

Dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie i rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kępnie

Jesteś tutaj: Home życzenia2