Font Size

Cpanel

 Konkurs Plastyczny z Profilaktyki Uzależnień pt: "Samotność w sieci"

We wtorek, 11 grudnia w Szkole Podstawowej w Mroczeniu odbyło się rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego z Profilaktyki Uzależnień pt.,, Samotność w sieci''.

W kategorii: szkoła podstawowa V- VII:

II miejsce zajęła Wiktoria Kania 

Nagrodę Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie otrzymał Kewin Dobień 

Nagrodę Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej otrzymał Mikołaj Szkudlarek 

W kategorii: gimnazjum+ klasy VIII SP:

II miejsce zajęła Paulina Wabnic

wyróżnienia otrzymali: Amelia Klaczyńska, Bartosz Mikołowski , Piotr Hofman 

Nagrodę Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie otrzymał Eryk Dobień 

Nagrodę Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej otrzymała Katarzyna Sitek 

 

Jesteś tutaj: Home Samotność w sieci

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information