Font Size

Cpanel

Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

 W czwartek 25 października z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości, odbył się Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Udział w konkursie wzięło dwunastu wykonawców, reprezentujących klasy: Ib, IVa, Va szkoły podstawowej oraz IIIa i IIIc gimnazjum. Usłyszeliśmy pieśni patriotyczne związane z historią Naszego Narodu, z okresu I i II wojny światowej. Poszczególni wykonawcy zaprezentują się podczas uroczystości szkolnych, odbywających się w ciągu roku szkolnego. Zwycięzców dzisiejszego konkursu poznamy 9 listopada na uroczystej szkolnej akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz obsługującym sprzęt nagłaśniający. Organizatorzy: Joanna Sołtysiak, Adam Burzała

Jesteś tutaj: Home Konkurs pieśni

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information