Font Size

Cpanel

Pasowanie na Pierwszoklasistę

Dnia 19 października o godz. 9.30 odbyło się w naszej szkole uroczyste Pasowanie na Pierwszoklasistę. Klasa 1A i 1B wspaniale zaprezentowała się podczas części artystycznej. Po występie pierwszoklasiści złożyli oficjalne ślubowanie, a Pan Dyrektor dokonał Pasowania na Ucznia. Na pamiątkę uczniowie odbili swoje kciuki na aktach ślubowania. Dzieci otrzymały również upominki oraz  pamiątkowe dyplomy.  Na zakończenie zostały wykonane zdjęcia klasowe wraz z wychowawcami oraz Panem Dyrektorem. W klasach odbył się poczęstunek dla dzieci oraz rodziców.

Tak więc cóż tu powiedzieć – egzamin zdany! 

Takich pierwszaków chętnie witamy! 

 

Jesteś tutaj: Home Pasowanie na Pierwszoklasistę

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information