Pasowanie na Pierwszoklasistę

Dnia 19 października o godz. 9.30 odbyło się w naszej szkole uroczyste Pasowanie na Pierwszoklasistę. Klasa 1A i 1B wspaniale zaprezentowała się podczas części artystycznej. Po występie pierwszoklasiści złożyli oficjalne ślubowanie, a Pan Dyrektor dokonał Pasowania na Ucznia. Na pamiątkę uczniowie odbili swoje kciuki na aktach ślubowania. Dzieci otrzymały również upominki oraz  pamiątkowe dyplomy.  Na zakończenie zostały wykonane zdjęcia klasowe wraz z wychowawcami oraz Panem Dyrektorem. W klasach odbył się poczęstunek dla dzieci oraz rodziców.

Tak więc cóż tu powiedzieć – egzamin zdany!

Takich pierwszaków chętnie witamy!

Jesteś tutaj: Home Pasowanie na Pierwszoklasistę