Font Size

Cpanel

Zresztą, kolor żółty był wszechobecny w tym dniu w naszej szkole. Parapety na korytarzach przyozdobione zostały żółtymi balonami . Uczniowie natomiast mieli na sobie „coś” żółtego. Radośnie było w naszej szkole zwłaszcza, że  Nikodem i Mateusz  z klasy Va rozśmieszali nas żartami, a Samorząd Uczniowski umilał nam czas , rozbrzmiewająca z głośników muzyką. Było też słodko, bo dziewczęta zarówno z Samorządu Uczniowskiego jak klasy Va przygotowały  pyszne ciasta i ciasteczka.


Jesteś tutaj: Home Dzień uśmiechu

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information