Font Size

Cpanel

Gdy uczestnicy nieco się posilili odbyły się podchody w poszukiwaniu  ziemniaka. Tradycyjnie odbył  się też pokaz  talentów, w którym zaprezentowane zostały umiejętności zarówno wokalne jak i sportowe uczniów klasy V. Rodzice też nie pozostali dłużni i  chóralnie zaśpiewali  piosenkę. Spotkanie zakończyło się wieczorem  wypuszczeniem kolorowych lampionów.

 

Jesteś tutaj: Home pieczony ziemniak

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information