Font Size

Cpanel

ZAJĘCIA KLUBU KODOWANIA

Już po raz trzeci klasa 2a uczestniczyła w zajęciach klubu kodowania w Bibliotece Powiatowej w Kępnie. Dzieci potrafią już napisać program dla robotów. Dzięki komendom roboty poruszają się i świecą wybranymi kolorami w zaprogramowanej konfiguracji. Zabawa jest przednia, a umiejętności coraz większe! Tak trzymać! Może będziemy mieli tu przyszłych programistów.

Jesteś tutaj: Home Klub kodowania

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information