Font Size

Cpanel

 Szkolny ogród

W piątek 21 września zakończyliśmy akcję upiększania ogrodu szkolnego.  Na apel SU dotyczący zbiorki roślin bardzo życzliwie odpowiedzieli uczniowie i ich rodzice. Wszystkie przynoszone przez młodzież rośliny były regularnie wysadzane wokół naszej szkoły. Nad akcją czuwały panie: Małgorzata Wielgus, Agnieszka Czarnasiak-Szydłowska, Jolanta Sikora-Janicka i Zofia Dziedzic oraz Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za poświęcony czas i przyniesione drzewka. 

Amelia Klaczyńska

 

Jesteś tutaj: Home Upiększanie ogrodu

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Aby zaakceptować ciasteczka kliknij w przycisk "Agree" co oznacza- "Zgadzam się" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information