Szkolny ogród

W piątek 21 września zakończyliśmy akcję upiększania ogrodu szkolnego.  Na apel SU dotyczący zbiorki roślin bardzo życzliwie odpowiedzieli uczniowie i ich rodzice. Wszystkie przynoszone przez młodzież rośliny były regularnie wysadzane wokół naszej szkoły. Nad akcją czuwały panie: Małgorzata Wielgus, Agnieszka Czarnasiak-Szydłowska, Jolanta Sikora-Janicka i Zofia Dziedzic oraz Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za poświęcony czas i przyniesione drzewka.

Amelia Klaczyńska

Jesteś tutaj: Home Upiększanie ogrodu